Zapisz się do Newslettera i bądź z wiedzą na bieżąco!

Podaj swój adres e-email:


  Obsługa prawna podatkowa transakcji

  Zapewniamy obsługę prawną i podatkową transakcji na rynku nieruchomości.

  • Przeprowadzamy analizy prawne i podatkowe przed planowaną transakcją nabycia nieruchomości i doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań.
  • Przygotowujemy projekty umów nabycia własności nieruchomości. Sprawdzamy i opiniujemy treści umów przygotowanych przez kontrahentów naszych Klientów, zarówno pod kątem prawnym jak i podatkowym. Negocjujemy prawne warunki kontraktów.
  • Uczestniczymy w procesie gromadzenia i analizy dokumentów koniecznych do przeprowadzenia transakcji. Koordynujemy działania pomiędzy wszystkimi uczestnikami, w tym biurem lub działem księgowym, bankiem i notariuszem.
  • Zapewniamy wsparcie prawne w procesie uzyskiwania finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych. Uczestniczymy w etapach sprawdzania nieruchomości przez bank przed udzieleniem finansowania. Weryfikujemy pod kątem prawnym i podatkowym umowy o finansowanie, w tym umowy kredytu, pożyczki oraz leasingu.

  Poszukujesz informacji prawnych lub podatkowych w sprawie sprzedaży lub nabycia nieruchomości? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.